Добро пожаловать в  сервисный центр ноутбуков SStudio

Наша фирма специализируется в обслуживании и продаже переносных компьютеров.
Мы предоставляем нашим клиентам профессиональную техническую поддержку основанную на многолетнем опыте, хорошо оборудованные склады запасных

частей, специальное оборудование (например: паяльные автоматы для технологии BGA и SDM), а также профессиональный технический персонал. Ремонт осуществляется с использованием только фирменных запасных частей (Warton, Kester) в соответствии со стандартом защиты ESD ANSI/ESD S20.20-1999.

Ваша техника находится в руках квалифицированных специалистов. Проведение ремонта основывается на постоянной консультации с клиентом, что обеспечивает индивидуальный подход к каждому клиенту. Наша кампания, является единственной кампанией в Кракове, которая по желанию клиента, может предоставить замену ноутбука.

Приглашаем Вас к сотрудничеству.

SSTUDIO
Ремонт ноутбуков, ноутбуки, MacBook
Kraków, pl. Inwalidów 7
30-033 Kraków
tel. +48 607 103 404
e-mail: serwis@sstudio.pl
www:
Понедельник - пятница: 10: 00-18: 00
Суббота: 10: 00-15: 00
Найти нас на G +

новости

Organizacja w okresie epidemii – pracujemy !

Informujemy, że w okresie obowiązywania stanu epidemii pracujemy pn-pt  9:00 – 19:00, sb 10:00 – 15:00 w pełnej obsadzie stanowisk serwisowych, zapewniając bezpieczną obsługę bezpośrednią. Przyjmując sprzęt do naprawy na miejscu, kontakt bezpośredni jest ograniczony do minimum, zautomatyzowany system wysyła SMS zamiast papierowego potwierdzenia przyjęcia. Pomieszczenia firmy są naświetlane lampami odkażającymi UV-C (dezaktywują m.in. wirusy) читать …

Odzysk Danych

  Odzysk danych w naszym Laboratorium w Krakowie. Dzięki wieloletniej współpracy z potentatami branży Data Recovery oferujemy kompleksowy zakres usług. Wszystkie czynności odbywają się na miejscu, Twoje dane są zabezpieczone na szyfrowanym serwerze o dostępie wyłącznie lokalnym.     Zapewniamy: Sprzęt oraz oprogramowanie czołowych producentów w branży, dzięki czemu zlecenie jest wykonywane efektywnie, wyczerpując wszystkie dostępne читать …

System SMS

    Od dziś oprócz Potwierdzenia Przyjęcia w formie papierowej dostajesz Kod SMS, dzięki któremu odbierzesz swoje urządzenie z serwisu. Nie masz głowy do papierów? Masz kod w telefonie!

Napraw laptopa bez wychodzenia z domu

Od dzisiaj nasz kurier bezpłatnie odbierze Twojego laptopa z domu lub biura ! Po wykonaniu diagnozy skontaktujemy się z Tobą, naprawimy i bezpłatnie odeślemy pod wskazany adres. Usługa transportowa nie podlega opłacie tylko w przypadku podjęcia decyzji o naprawie komputera. Zadzwoń do nas aby zamówić usługę.

Jesteśmy otwarci w SOBOTY

Zapraszamy w każdą sobotę w godzinach 10:00-15:00, od teraz mogą Państwo odebrać lub dostarczyć swój sprzęt do serwisu również w weekend.

Rzetelna Firma

Pragniemy Państwa poinformować iż od dn. 25.09.2012 nasza firma przystąpiła do programu Rzetelna Firma. Podstawowym warunkiem kwalifikującym firmę do udziału w programie jest jej weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów i sprawdzenie, czy nie figuruje w nim jako dłużnik. Dzięki temu wiadomo, że jest ona solidnym płatnikiem i co za tym idzie pewnym partnerem w biznesie. читать …

Statystyki przyjęć

Na Państwa życzenie udostępniamy statystyki przyjęć laptopów do naszego serwisu. Aby dane były bardziej miarodajne, formuła uwzględnia udział procentowy sprzedaży danej marki, a dane są uaktualniane co miesiąc. Prosimy powyższe informacje traktować jedynie jako wskazówkę, gdyż wciąż udoskonalamy wzór. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie.

Profesjonalny Serwis Laptopów – Kraków. Naprawiamy od 15 LAT !

@media screen and (DEFAULT) {}
@media screen and (max-width: 399px) {}
@media screen and (max-width: 400px) {}
@media screen and (min-width: 401px) {}
@media screen and (min-width: 594px) {}
@media screen and (min-width: 673px) {}
@media screen and (min-width: 783px) {}
@media screen and (min-width: 810px) {}
@media screen and (min-width: 846px) {}
@media screen and (min-width: 1008px) {}
@media screen and (min-width: 1040px) {}
@media screen and (min-width: 1080px) {}
@media screen and (min-width: 1110px) {}
@media screen and (min-width: 1218px) {}
@media screen and (min-width: 1260px) {}