Добро пожаловать в  сервисный центр ноутбуков SStudio

Наша фирма специализируется в обслуживании и продаже переносных компьютеров.
Мы предоставляем нашим клиентам профессиональную техническую поддержку основанную на многолетнем опыте, хорошо оборудованные склады запасных

частей, специальное оборудование (например: паяльные автоматы для технологии BGA и SDM), а также профессиональный технический персонал. Ремонт осуществляется с использованием только фирменных запасных частей (Warton, Kester) в соответствии со стандартом защиты ESD ANSI/ESD S20.20-1999.

Ваша техника находится в руках квалифицированных специалистов. Проведение ремонта основывается на постоянной консультации с клиентом, что обеспечивает индивидуальный подход к каждому клиенту. Наша кампания, является единственной кампанией в Кракове, которая по желанию клиента, может предоставить замену ноутбука.

Приглашаем Вас к сотрудничеству.

SSTUDIO
Ремонт ноутбуков, ноутбуки, MacBook
Kraków, pl. Inwalidów 7
30-033 Kraków
tel. +48 607 103 404
e-mail: serwis@sstudio.pl
www:
Понедельник - пятница: 10: 00-18: 00
Суббота: 10: 00-15: 00
Найти нас на G +

новости

Odzysk Danych

  Odzysk danych w naszym Laboratorium w Krakowie. Dzięki wieloletniej współpracy z potentatami branży Data Recovery oferujemy kompleksowy zakres usług. Wszystkie czynności odbywają się na miejscu, Twoje dane są zabezpieczone na szyfrowanym serwerze o dostępie wyłącznie lokalnym.     Zapewniamy: Sprzęt oraz oprogramowanie czołowych producentów w branży, dzięki czemu zlecenie jest wykonywane efektywnie, wyczerpując wszystkie dostępne читать …

System SMS

    Od dziś oprócz Potwierdzenia Przyjęcia w formie papierowej dostajesz Kod SMS, dzięki któremu odbierzesz swoje urządzenie z serwisu. Nie masz głowy do papierów? Masz kod w telefonie!

Napraw laptopa bez wychodzenia z domu

Od dzisiaj nasz kurier bezpłatnie odbierze Twojego laptopa z domu lub biura ! Po wykonaniu diagnozy skontaktujemy się z Tobą, naprawimy i bezpłatnie odeślemy pod wskazany adres. Usługa transportowa nie podlega opłacie tylko w przypadku podjęcia decyzji o naprawie komputera. Zadzwoń do nas aby zamówić usługę.

Jesteśmy otwarci w SOBOTY

Zapraszamy w każdą sobotę w godzinach 10:00-15:00, od teraz mogą Państwo odebrać lub dostarczyć swój sprzęt do serwisu również w weekend.

Promocja Microsoft w SSTUDiO

Win 7 Pro 64bit, Win 7 Home, Win 8.1 tylko u nas komercyjne licencje wraz z nośnikami oraz certyfikatem w komplecie z komputerem odnowionym!

Rzetelna Firma

Pragniemy Państwa poinformować iż od dn. 25.09.2012 nasza firma przystąpiła do programu Rzetelna Firma. Podstawowym warunkiem kwalifikującym firmę do udziału w programie jest jej weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów i sprawdzenie, czy nie figuruje w nim jako dłużnik. Dzięki temu wiadomo, że jest ona solidnym płatnikiem i co za tym idzie pewnym partnerem w biznesie. читать …

Statystyki przyjęć

Na Państwa życzenie udostępniamy statystyki przyjęć laptopów do naszego serwisu. Aby dane były bardziej miarodajne, formuła uwzględnia udział procentowy sprzedaży danej marki, a dane są uaktualniane co miesiąc. Prosimy powyższe informacje traktować jedynie jako wskazówkę, gdyż wciąż udoskonalamy wzór. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie.

Profesjonalny Serwis Laptopów – Kraków. Naprawiamy od 15 LAT !

@media screen and (DEFAULT) {}
@media screen and (max-width: 399px) {}
@media screen and (max-width: 400px) {}
@media screen and (min-width: 401px) {}
@media screen and (min-width: 594px) {}
@media screen and (min-width: 673px) {}
@media screen and (min-width: 783px) {}
@media screen and (min-width: 810px) {}
@media screen and (min-width: 846px) {}
@media screen and (min-width: 1008px) {}
@media screen and (min-width: 1040px) {}
@media screen and (min-width: 1080px) {}
@media screen and (min-width: 1110px) {}
@media screen and (min-width: 1218px) {}
@media screen and (min-width: 1260px) {}